Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejObchodní zástupce/ředitel - Praha

Obchodní zástupce/ředitel

Marketingová a reklamní společnost Delcou hledá vhodného kandidáta na pozici \"obchodního zástupce\" pro ČR

# Náplň práce
Jedná se o aktivní oslovování firem a prezentace programů na zvýšení obratů a snížení nákladů společnostem

# Požadavky
Komunikativní a prezentační schopnosti
Zkušenosti v oblasti aktivního obchodu výhodou

# Benefity
Možnost plánovat si svou práci, dle vašich časových možností
Nabízíme zajímavé platové podmínky dle odvedené práce
Možnost kariérního růstu ve společnosti ( auto, mobil, zájezdy, procentuální benefity z obratu společnosti, pobočka společnosti )

Životopisy prosím zasílejte na: info@delcou.com
Bližší informace na tel: 773451001

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha
Cena: Zdarma