Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP\N,|dľvҴ\\wR8a)RH.INAXy eʶ+.YP%`ieN_)8&Q ctసuc.?HO4tV(8l, Dyׁ<hS|+R^‰ DaI@s 878')"pM,fҠIqB6 :FWTzH6Ky[V &A]T xA.pz $1ڸ\mF_8j}૏n y8#ReduyUtî7 RKDߧZI ];@*ob!^E>q.*Wb= LED@= Io$tORih@U1󅫂r{Q8Դ)d (}ꟚwyFU= "7CbER>cy eG9 (EpQj-,&Gt= -d| XXс@ F#T5Ŗ8:Exp>pT%0"%:qA'wp["0+ {*/"XP$VMLSl{Ȗv>)\4†b ,Sm*B9Kj @tK ;P /ʮ&D >=JˉqK @ FE0#ar6xL4+p>iFc;ADpGj7H@觀8&^]Y\V^% +@"ҩ8Z0="P6=om{yx @PQ MkΕ};քwX0 x!#Ё?hPd kxut.+\q B/'Y86iU /'D E50$q(2N7<''9ǽV8(f}[7̿q7"̸}=)xw(Xuog`NtA|e1'a֞amhx&CKU:)0r]EЈ&bCZ"~ulUiXӊ>6[oζͫZ0洔tuv zSF93nM560+h9y޾=7 OTg|^=iz9nPG9[<̞9kq Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obchodní zástupce/ředitel - Praha - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejObchodní zástupce/ředitel - Praha

Obchodní zástupce/ředitel

Marketingová a reklamní společnost Delcou hledá vhodného kandidáta na pozici \"obchodního zástupce\" pro ČR

# Náplň práce
Jedná se o aktivní oslovování firem a prezentace programů na zvýšení obratů a snížení nákladů společnostem

# Požadavky
Komunikativní a prezentační schopnosti
Zkušenosti v oblasti aktivního obchodu výhodou

# Benefity
Možnost plánovat si svou práci, dle vašich časových možností
Nabízíme zajímavé platové podmínky dle odvedené práce
Možnost kariérního růstu ve společnosti ( auto, mobil, zájezdy, procentuální benefity z obratu společnosti, pobočka společnosti )

Životopisy prosím zasílejte na: info@delcou.com
Bližší informace na tel: 773451001

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha
Cena: Zdarma