Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPdR$|L~Ҭlv**E貘;$7$!}WVAM60yP}ERD ( 'aBpK-I $ߥ!Vdh`|r<LhsK,! = D--S"Hˆ*a@T@ō7& h_A 92Q`ߙ@%*bX/IWAxXt@d C*qgMH Ԟt)a)2iE qXRZu%I7L7@q)sXq)ȠiFz#b@J7J24* DlʦXE[.-:Rljh*X*/(A2s4 & ((vz2~X sk"2A+/N$mQS-|QY.)]*!"t70 )"mcϝ'\eo"#[#fu`ILK$$ؚr3.g%[]Fpb5-2̽b8=#3XiI+ E* h@L !#<ԔŲbjqxQE[P H!xSB晿9'nʨȝ|j*2|s|1T#BqUD.29"G$# ')n1D,uu@:D $$ QD,@@i@7' /s8aw0!H.yY0|9\2R# E)| ofԛ_OA,`SL <ԁA RC )^b^C<-M>bJQx7.#,mfAIxQIhaF$ (@#8;ijN?TX$lj.2ћQBgJhi€a0 "rH DxNH.pZ NX΁qpн'%IH)ڇKrFCFZ'1#ᡶm&L A ϲSYsP7KISbK;rI!qYb;H)*;!$Rxs"+"8PHe>, J8E$qb+ʂi)C"HD䀋`#K¿N2;F&N": ,CX$$00:%I6Ŭ& FS\@ E $"_Y2 X"A^)E x-K-ő3SH6!F@S ^hI3U+4P /ɡ  5Lu%P9ll IՂAy$ ^H\FyVD[ r"(Ct'/:+l+3!k(6U ք_9:u]lRc4Lml[q5-qeVqѹNܔv7yZp/n G=p N#¹Mn18Ao 5rS]R:qro ySG뢧4nxR<6ۅKBCéנs!?zt.r}{;%asi@9=r;Y'pZQyQ/g7vOwBa*?:g>z6w=3^=A.g},%/H } ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obchorní referent specialista pro firemní zákazní - Jihočeský kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejObchorní referent specialista pro firemní zákazní - Jihočeský kraj

Obchorní referent specialista pro firemní zákazní

Požadujeme

- Komunikační a prezentační dovednosti
- Orientaci na výkon a samostatnost
- Odolnost vůči stresu
- Praxe v obchodní činosti
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme

- Velmi motivující ohodnocení (od 20.000,-)
- Samostatnou práci s vysokou mírou zodpovědnosti
- Podporu vedení společnosti
- Zaškolení a pravidelné vzdělávání
- Spolupráci na živnostenský list
- Časovou flexibilitu
Náplň práce

- Přímé oslovování a aktivní vyhledávání nových klientů
- Analýza potřeb klienta
- Prodej produktu společnosti
- Uzavření smlouvy s klientem

Místo pracoviště: Jihočeský kraj
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Jihočeský kraj
Cena: 20 000 Kč