Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP$R t|tB4tδ<|fD4^,δldj\ĶtllV4T2 zdƤLrD\lœztʤľܼ,Z,r\T:L\TĴt4ܔdt̼$V$Ҽ4b4l^T,4dN, $Ĕnd,PH*\ȰÇ#JHŋ3jȱǏsIrɒ(OLr˖0_ʌIs͚8osϘ Jѐ?\)ӧNB*UѫXjZ׮` KvlJhӪ]lٷn+)ۻxnK/߿~CKa ^qÐ#Kf2˖3̹d͠1mٳxI^5Y԰ckuM9e-߾N\.μ9DЕ39\DZ_ :in"l6 RRb( fq-EG*$H%k/y`YqҸ6%HQ.#YXE9Cg "H"$$U{_~D mWLp4B8Rmd,E$ғŲEF2*aJhAY" s9K~RLd]%y*_RYq ߒԜ~4)Q.J\8r啈hT%DbT@44蒏,ʓR7PWxcp痛" J@* cE%̙jlZDg@ᣚzHQ잚B)88Pv 5 2VeнB̔,)5O΄Gh%e½@@) cDŽjJK)쪶\@|HL@&!*pn4@ \솴e 1]eݟ%_MA**'ae}sqiHH. 12HОKX`wD2jsSI]̀T.ED0}AX54q0{ {.>C̢wSj0'ۚ> xbd e`]D pPY#2c!3Ջ~yAry0q%gč#wjۗAG$VXX*$< `u9xArq6 ^ۏĿՌG6R*> T@$jӞdP4e#]%b ZU4(ih3;0 Ŭv&td@AXh( zf =S@j2ȓ%)c "7Ud sˮ`+tka$D3uNS&XJ ,8b^xe< d+.zU (\3 Jjg2)Sea&:2h/OOwȆܢo`(K.65a)D<@-h}RSgb`8.ᠪ%*1p#ЉjċSkA!2p@2m8?ܨD D` 3\*"K @5A0kPZ(Nbo6$E>`\@ A:%V<庇dC&Xx&H01{3Kh@%[?\9pD#袲' d]sRP$h" nlu#zյ< DfJ>ӖbvPeH^Q{Cr!B,TMP$76Ǧ1\qRJ`F0o K/y_G-``]-nկrocqa(h;df:lT(=Q fWkMLJ[19eyj8C+E| Z8XC5zu$ 2 KHgS:еs{jietV}3zV5BĨlӺ 2XFe9cv=mZQ նrmRjR7Ԙ>Z8'M&v6vbl`m~90M9^Mx޽lûەf܇}jh"v@fX.K0kgy^θJ#oܴOr.k6wsc;˝|ܱca:7w\;h<5QMvN{nwfyA]x]Ζqw 0q<-*w5uyw/ڝz|t}ŏ쥗zG:p76V;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obsluha CNC frézy - Český Krumlov - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíObsluha CNC frézy - Český Krumlov

Obsluha CNC frézy

Přijmeme obsluhu CNC frézy do moderního strojírenského provozu v Kaplici.
Náplň práce:
- Obsluha frézy TOS CN WH 10
- Obsluha, základní programování, seřizování, samostatná korekce a měření
Požadujeme:
- Praxe minimálně 2 roky v oboru
- Perfektní znalost čtení a výroba dle technické dokumentace podmínkou
- Základní znalost programování v programu HEIDENHAIN
- Vyučení v technickém oboru
- Třísměnný provoz
- Vysoké požadavky na spolehlivost a kvalitně odvedenou práci
Nabízíme:
- Velmi dobré platové ohodnocení – 115,-/hod. (v zaučení), 140,-/hod. (po zaučení)
- Práci v příjemném moderním prostředí perspektivní společnosti
- Dlouhodobé, stabilní zaměstnání
- Možnost zajištění ubytování
V případě, že splňujete dané požadavky, volejte na tel. 773 220 616 nebo zasílejte své životopisy na falova@bohemiaworks.cz (do předmětu uvádějte název pozice).

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Český Krumlov