Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíObsluha CNC ohraňovacího stroje - Plzeň

Obsluha CNC ohraňovacího stroje

Pracovní náplň: tvarování (ohýbání) tenkostěnných i silnostěnných plechů na ohraňovacím stroji od firmy TRUMPF. Požadujeme: vzdělání SO nebo ÚSO strojního zaměření, dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci, praxe při obsluze ohraňovacích strojů od firmy TRUMPF výhodou. Nabízíme: mzda 100 - 120Kč/hod, práci ve směnném provozu, nástup možný ihned, místo výkonu práce Plzeň, MOŽNOST VÝBĚRU TÝDENNÍCH ZÁLOH NA MZDU VE VÝŠI 1000,- Kč, MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Plzeň