Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP$Rdt4Δd6,μ|tvtlLr<̺̔\Ħb\Ԅ|LrD4b$ΜNDLzt|,ƴlLdT´ּҴB<|IJDj4,Zl,|DƄ|4|t¬tnlTt$ĜԔd\zLZT<Ĥ|ldl Δt>4lrĮҬ|<\l\¬ִLn<ʌd,V|gQM49h㍈F=GD8PE+Jݸ;ƹB.AњS0ґ i40tƆNq[`C,,a&Zq6p1 "@#p!u%Tpirsk3ΎJU R' ژ9Fs "aE3Vԛ ]AT%pME-3n9RD?hd("3D-uDQ?D<{~_?IPQ#%^(+ _x)94,iDw>|o;jO@90RVPAR iǜy/00T$a.D)mu^}KW d|cE \`bs^5áU L0* qX jsW2miV\C.ԁ7t4 r)H9,JDk:dOM*[ @$ي˵-^Yȼ,qYiQǴmnpYPUaL!Z/ Uly\W@SD40[ /[C:V Fh{_Vpj#8m+ P5ђ\jظpK )&k70bkM &nv[bzFN䁅gnh&0,WVvXY ]!]3Y1[L+w|,J9vvWUjaD9VCh2KC5Wcԉ>WGgy~N-Z{:uL7ʊ͵u^:V#Ն5MNu󴷽\1) N0_Vgs>5lk=oN^L "v|k[=f:tY]nŢ|VqB䨕ȓ~))kViOf7ǼSW.ѝw[<8?;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obsluha CNC soustruhu Fanuc - Tábor - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíObsluha CNC soustruhu Fanuc - Tábor

Obsluha CNC soustruhu Fanuc

Náplň práce:
- obsluha CNC soustruhu Fanuc Robodril

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- dlouhodobé zaměstnání na HPP
- příspěvek na stravování
- příspěvek na ubytování
- motivační pohyblivá složka mzdy (odměny)
- platové podmínky budou upřesněny na pohovoru

Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru PODMÍNKOU
- praxe s obsluhou CNC soustruhu Fanuc

Pro našeho významného klienta s dlouholetou tradicí na českém trhu, který sídlí na Táborsku, hledáme vhodného uchazeče na pozici Obsluhu CNC soustruhu.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Tábor