Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslObsluha laserovacích strojů - Pardubický kraj

Obsluha laserovacích strojů

Náplň práce

- obsluhuje laserovací stroje na vypalování číselných kódů
- provádí základní údržbu stroje a odstraňuje případné závady drobnějšího rozsahu
- odpovídá za kvalitu laserových desek a plnění výrobního plánu

Požadavky
- vyučen, nejlépe v elektrotechnickém oboru
- pečlivost , pracovitost , samostatnost a ochota učit se novým věcem
- nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

Co nabízíme:
• Dobrou dopravní dostupnost jak z Pardubic, tak i okolí.
• Pracovní dobu s flexibilním začátkem a koncem.
• Závodní stravování s částečně dotovanými obědy
• 5 týdnů dovolené
• Balíček zaměstnaneckých výhod a slev

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Pardubický kraj
Cena: 18 500 Kč