Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPR$44ƌ\j Ҽl| t4”ZQXCV$d(OwA Hq(P`vƘ])@n&e4V' `22 )/pH9+NG6`dt Wڝ$ @5yC@`PaL= Î+$VeT@F#X㥙IR LRAN]~GQ0BG@!$GdACF#+GqTdb?(CMb4hֲfT2j0np]V@5L e:/CSY-8 l[B0A F@Ex8sڠ%Te*=ֹ7R{c(Tl^pP 2v2˜:Uĭ7םgpB UŒg[[# gH u/j]j3bM6i%I;-jm[Kz̛x *׳rkkZ7yKzդg{UͶk]z^%mx]~z6),*& 㷸+u#VUu swU,X q}bSŧqn`zL{ {*:0lnWJw'{1Rcmsi|e xn.x_ gB9뽳%cVN1}/9υn1m?&͎ƳKVIkT^t5GSoU-=L3:崍;e5zԃ. =DڂI|L}moM@Wȳf2\{+;Ξr^[3;6t:fȮĺv;mrۆr@;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obsluha laserovacích strojů - Pardubický kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslObsluha laserovacích strojů - Pardubický kraj

Obsluha laserovacích strojů

Náplň práce

- obsluhuje laserovací stroje na vypalování číselných kódů
- provádí základní údržbu stroje a odstraňuje případné závady drobnějšího rozsahu
- odpovídá za kvalitu laserových desek a plnění výrobního plánu

Požadavky
- vyučen, nejlépe v elektrotechnickém oboru
- pečlivost , pracovitost , samostatnost a ochota učit se novým věcem
- nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

Co nabízíme:
• Dobrou dopravní dostupnost jak z Pardubic, tak i okolí.
• Pracovní dobu s flexibilním začátkem a koncem.
• Závodní stravování s částečně dotovanými obědy
• 5 týdnů dovolené
• Balíček zaměstnaneckých výhod a slev

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Pardubický kraj
Cena: 18 500 Kč