Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPR|t|\Tn$ҤLdT΄4f$d4Tz<<|\|ʼĜ֜Dr4ִLPtPI v1셗c-X DDazY pPiȧhI`Х[SH! ` $I&}bW.z&YCreA'g@ǑΑC p*Di*I*2:6/|' ԡ%e-Zx2PB@P@a.]8x_z^zW4Ce(;AH&,OC22A7͕DCDǧ(Q 4J* ;:q<@ =HDXP|Qzx3۔UI]M p&s,wHZczR4wT#|JH`#uPv.6DH@C&ٚ՝9i`w,eH1I;HEz4 džܫ&fM; ` z O+)R@X(A%LDd@@Vo\&ڧt !AJECD2*0`e\ NX(M e)$ 9 .4VnXiX"J4IrɌ<3mh<(b ?)l2 q$WRmO|)C=R$E7jӡ MhFGZSK СT&gRjӈ_=jMD%fbՅ5DzԦijgZ&Jp^VnUlO:٧q7}+[*R6u,T[W5#4[^/g[~%(i%U+jY;Ҋu5 *cVdn}KVi+܅Y=.7TWZgMqaeYW^?*Q%cVָ-llݵoi;/}%h"׏`'\+9qk ˁp Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Obsluha ohraňovacího LISU - Jihočeský kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíObsluha ohraňovacího LISU - Jihočeský kraj

Obsluha ohraňovacího LISU

Přijmeme obsluhu ohraňovacího lisu do moderního strojírenského provozu v Kaplici.
Náplň práce:
- Manuální práce u automatického CNC stroje – ohýbání plechů, práce dle technické dokumentace
Požadujeme:
- Praxe minimálně 2 roky v oboru
- Praxe na ohraňovacím lisu TRUMPF výhodou
- Perfektní Znalost čtení technické dokumentace podmínkou
- Vyučení v technickém oboru
- Třísměnný provoz
- Spolehlivost, zodpovědnost
Nabízíme:
- Velmi dobré platové ohodnocení – 115,-/hod. (v zaučení), 140,-/hod. (po zaučení)
- Práci v příjemném moderním prostředí perspektivní společnosti
- Dlouhodobé, stabilní zaměstnání
- Možnost zajištění ubytování
V případě, že splňujete dané požadavky, volejte na tel. 773 220 616 nebo zasílejte své životopisy na falova@bohemiaworks.cz (do předmětu uvádějte název pozice).

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Jihočeský kraj