Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPTZt|ln8`8Vd60P$BT!x@dzBcXs{JbH~tbF{0bA4f@RhxIgMixY 8ʩ)-~5R#F H_yESiaaxĴPz|9\Ǚ{ FJx@՚7'~4*yjPM& %žXpHv-({QTGkbc M\J.V0.A`@Zl* {HTKe&v 7L1jȠ@X瞀bo=[%5ޮ%4{kJ'A$D%1ʴ=K% nGrw3oR$ ˅f/2خvD*oEۭږ6`b#-Z $l7'"wK[S\y8[JƍmEd]`Ћմ O ΅ (X؇~WU\w(vhbM0 \l۸rAphYPRRXdqK5ol\%B!/ YxbDcɕj6` KNiRLH_~c?-y !d*6ub̺w@g7;WAb喾W۫g;KU[cВ}%ϔryi`{nЧ# W 4b]tFKkʫkaϺ&+kS#6 V(ٟ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Operátor výroby ( AUTOMOTIVE) - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslOperátor výroby ( AUTOMOTIVE) - Všechny lokality

Operátor výroby ( AUTOMOTIVE)

Náplň práce:
- výroba autosedaček do vozů BMW, tzv. carsetů
- natahování potahu a jeho ukotvení
- výstupní kontrola

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost (práce vhodná pro muže)
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
- schopnost týmové práce
- chuť učit se novým věcem
- ochotu pracovat ve dvou nebo tří směnném provozu

Nabízíme:
- práce na HPP
- dlouhodobou spolupráci pro stabilní společnost
- možnost profesního růstu
- práci v čistém a v moderním prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení (105Kč/hod. v čistém a v závislostí od prémii)
- příplatky, bonusy a další benefity...
- příspěvky na bydlení (po zk. době)
- týdenní zálohy na mzdu
- možnost přesčasů po do domluvě s nadřízeným
- služby fyzioterapeuta na pracovišti zdarma

Poskytujeme:
- ubytování jen za 30Kč/ den
(byty 3+1, 2+1 v Plzni)
- bezplatní autobusové svozy do práce / z práce
(svozy z Plzně, ze Stříbra a z Horšovského Týnu)
- stravování v závodní kantýně zdarma

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 26 000 Kč

Smazat

NáhledNáhledNáhled

detailní fotografie