Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP~4lTttJ,¤tr4|Ҵr\L\Τ|LTlj$44DĔTƬ|t^DlLt|ĶČ|z<~l|jT,6WXtH IU⤉r$aʠ;vIIJDh~x@@!LT#`=XS7JETo?yC X` F2М矓8'A ʵbɎ5r IJ]}Z:QJ t'}2HBj! -- lD$ZܪGxhGS2 p |e`jYT!; j@: vN@C7EܧC LjJmX+ŶAt:,B"Y`"Š ]V<%J;+!ޫJN -%;D%d6A"o2_2Mkvl+gH )hQC6ݎ њO 4l)v$â=x R(6 O Fv#&L-x%:H4} 2ȃD9 tI,$6A)1 3C9(kV)F\+L*-)Ւ [Ց*Z%=[$ 806 TAژFBs L!(H$U$Mv dIĀ8Ԥ!װpά& bкs$IL=)t:V61ht&0ՖYe*qP=%FWϒu$uW]Z6\@DjT #`eYs%RXά1䰦]-I~b &{ج jL ow$Ry @͊@f Maoɥm#_}@LlYEТ@I' u-3bk!bE HbVYc%  H@!8ЂB5k!XGxGB@$Q/d%]M1|kIzXt^c Sp  7ꇛKҖH}k[V!IUd:=fke"SB6U<)sI}i3c;#޲h7:KϫBZQgzx+lfJXsNõT極_$Hi\FTӛ59=9ӝƳ\L;u}mcicf߭WBƶ2eb;ltGlY#;5-6#!qZ^oK[6-oumb; FLmqf6H5v^6͝񍘜|J ^L XS;IW/aMt3ѥ~WV]u7rk#*؞y G;tGftm {N=G_s~rܗN^s_EYy^?̾j{-~S{WZs>h~6)^ݣjr< }s LCo=w/jIŷ˝}EVK@;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Operátoři výroby - Moravskoslezský kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíOperátoři výroby - Moravskoslezský kraj

Operátoři výroby

Operátor/ka výroby

Místo výkonu práce:
- Kaplice, Písek, Plzeň

Náplň práce:
- manuální práce
- práce na montážní lince
- obsluha strojů, zařízení, nářadí
- různé kompletovací činnosti

Nabízíme:
- platové ohodnocení od 80,- Kč/hod. čistého
- příspěvky na ubytování / dopravu
- práci na HPP nebo DPČ ve stabilní společnosti
- šance dlouhodobé práce / možnost vyplácení záloh
- příspěvky na stravování, další příplatky
- důkladné zaškolení
- práce vhodná pro muže i ženy

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- vzdělání základní, SOU
- manuální zručnost, flexibilita, samostatnost
- spolehlivost, zodpovědný přístup k práci
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- praxe výhodou

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Smazat

NáhledNáhledNáhled

detailní fotografie