Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP\^\tldb ¬<\TҬ\tr$œt,̄T\lf,TLʼl4,|rDΜ|ʌ̬l$Č\ʴ\ljƼ,”¼Tldl|z4Ltn<|Դ|ּ|٬%%9*Vb* `hRx*|D$>ZqVviӒ.P&)!Ł?\,u}K1/1! @ fjb-?Y[+8!xucJ瑒PDYL,L|<J+G :D2>S '䷈ɒ )#REPl?TQ(1:%@ 9eVe!Ttȧ#,q@ aS$ZE)@('zXa9s'RLM }B;I%%jPvQ5.d` r(i0yK/pI T,T%V1pRM2lw2m(yU"s A4-*ZǷjKQjP@2@D,bj27K~C`c-T(@637Ok*l+Lls3Zn*W2^`Z rk2CQhVUr#Rݍ7rnӺJSmna{V6nt K^maw|s G -nub_V.T}T=/KcWn9_l. #Xmzc#ox0o}cxnMf2)9[>=csp*k+99jOżf2E63{^C2Yld&O9vxntQ=_@bnٝ2i;q07K+f5K)ǢsljMw6գ4 OφaiS"NʣE Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
POMOCNÝ SKLADNÍK - Praha - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBrigádyPOMOCNÝ SKLADNÍK - Praha

POMOCNÝ SKLADNÍK

Nabízíme práci na pozici skladníka, pracovníka ve skladu.

Náplň práce:
- kontrola a počítání
- kompletace materiálů
- komunikace s vedoucími pracovníky
- rozvoz zboží, balení, vyskladňování

Co od Vás očekáváme

-zkušenost s prací ve skladu
- čistý TR

Co Vám nabízíme-
- dlouhodobou spolupráci
- dobré platové podmínky 105kč/hod
- možnost kariérního růstu

V případě Vašeho zájmu neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle: 774 222 236, nebo na email.adrese:zamestnani@abzakovo.eu

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha
Cena: 105 Kč