Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP46$tt|\b< tD\Ҵ|zTʤdttnDdLL,<||\^4dd\V$´DJ̜֜ $df<$$Td4:t„bO菙S]݁4_NM׃mt!1}*#""Q G]e{9!| B`w+Bs~8߇e1lHvA#:FDs\H Pݝv"f^3Jx::Y>R_^rdz!坘m%E4T\Ly"$_x8GIAI !(w}=ǏQx%4 'e?%pN+'A*U'sxV! 1`vۉd!B}qrPi^9-x"Rԇ tՁz:8 NG*AdT)^ZO\O7')H q 4D JTbKc+.HbW' EB}$Qm d8| 2 dq4&Ja].!Aif&!!+̝B-n+)pUW%*TB{)AĨX0V!JcݐvBH$,l P* 91 MB%1C;驅Z2`BhqDc,&@рI[%~@@Ep[ܚKh@JPtc+)eV^ 6)Ԑ)?֣>C 1!#EM dJA80,(%0{XRB>xO֒< >_I0q?@dE`L!B8ΡMeꁙ~UE.J+t-F)Vh!t=@)MV918 #"!L\VL3!  " }Eʙ]思 Jl|,ReYE1Ħ(Pa* )A4oII@! Vя֫>4xxCdAhP&D 04,)6BmC>e l!KL0C?HJ-f[ss8M.آ̀<` I0,n!" ef{`5%M)DP!HE0@ZO A"Q g"M #Hf"Z &'Euӹxt@BMTl!ONX-` K. mfՈ"=$Fb?ꠙ5LheE_,gu$] $WV72eL8ܗNrm*p= X;/d"eeֺ{@X`'Pce-}݋U5kߵ[5 / ^*TvYoФ<麣}aX=` pv#RxcV0YP H@34\i^ oFÈ^|JL$o!&2|w+{L@y؅)Ð`-_WǺgn3;*6>/I?2.fi3+Wa1,9 E[acC˞\̝e0*A޻ޙ̢6;R]X'#R~lab#X3F[kN:)6ckȨ= VvlV u+4Uvcëp=_Ww\nX̠Vw{h^?,{뻽_8]j&=ax^ p{9oi m"gY.(s{뵷Ó}\q]<9\n7|!xQ>/zNw|a,zNj=;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Pomocný skladník, kontrolor materiálů - Praha 5 - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaLogistika a dopravaPomocný skladník, kontrolor materiálů - Praha 5

Pomocný skladník, kontrolor materiálů

Nabízíme práci na pozici pomocného skladníka, kontrolora.
K platu nabízíme benefity, například příspěvek na dopravu.
Náplň práce:
-kontrola a počítání,
-komunikace s vedoucím,
-rozvoz po skladu,
-polepování zboží, zaskladňování, vyskladňování.
Co od Vás očekáváme
-zkušenost s prací ve skladu
-čistý TR
Co Vám nabízíme
-dlouhodobou spolupráci
-odpovídající platové ohodnocení
-možnost kariérního růstu
-možnost práce na HPP
-příspěvek na dopravu

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha 5