Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP$^ tL||Lz4l\tҴ$,Ln d~4d<<\dʜ|l4jƌƬTrLTLz<46ґHe`Zʠ\ (ɍH&&Dbe ,=B$"$T̡uvQhFdḏsw'AnjTÂ 4mK0G l@K PK1kۮp^n.ˬugj`-*P.ne 0%jtAÛ) >^I Yjp|sx2ZiH\<2T28"[#U",(u@Kp1K<F+@ H d.%1pRrPsN ")!p# >ǫqsx!IYP+튴H?,nyF.2PrUPx[4o(R,0Vw>"5Fo 2I2A/| тPVBKc"I;Wq TNbH@AO4w J >fաϞ 4VDpfr"H~  'LA0_s(U13AT%A0Lql-z'I@ C2Ѫ :\ CzXDP(wK"\D҆U2Ih.R&fnR/O`.I3iH[@Ҙ&?B{mݯ\@(6@VҠ=AFEkN*YAoB``'MJ_)`4Ltr%u(޲8i@jP.3GGAK2"A# /ӵnh*ߩMm4LdO[V52v (3Ҫ9*B9K[C8[& ЙFFeiPX4bDWɎi@Y~ȮĪ2lӮHd^ԭZ]֚>}$C kɬusR OF+)ߕ5_b>vzX\UxV ,e/5.v^.%}«l߻Ã 4ŭe]~v35pwP8vu\U*: 7W_?:^\M<0[֖6y{70q޷Hd2Y1q#?n1__ Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Pomocný skladník - pracovník ve výrobě - Středočeský kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslPomocný skladník - pracovník ve výrobě - Středočeský kraj

Pomocný skladník - pracovník ve výrobě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
- kontrola a počítání,
- práce na strojích,
- rozvoz po skladu,
- polepování zboží,
- komunikace s vedoucím
Jiné výhody:
- dlouhodobou spolupráci
- odpovídající platové ohodnocení
- příspěvek na dopravu
Osobnostní předpoklady a dovednosti:
- zkušenost s prací ve skladu
- čistý TR
- oprávnění na VZV výhodou
Kontaktní osoba: Eliška Macáková, DiS.
Tel.: 420774722833
E-mail: poslat životopis

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Středočeský kraj