Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaOstatní volná prácePoradce ve Wellness studiu - Brno

Poradce ve Wellness studiu

Co Vás čeká?
- poradenství v oblasti zdraví, výživy, sportovní výživy, péče o pleť a pokožku (zn. Nouri Fusion, Skin Activator, Radiant C)
- práce v kanceláři
- vypracování tělesných analýz
- typologie pleti
- pravidelné kontroly klientů (měření, vážení, stravovací návyky, evidence dosáhnutých výsledků)
- organizační činnost / péče o začátečníky, jejich zaučení, koučink, vedení mítinků a organizačních porad (týká se jen manažerských pozic)

Co požadujeme:
- zájem o problematiku zdraví a výživy nebo oblasti péče o pleť a pokožku
- 18 let
- základ komunikace s lidmi
- ochotu vzdělávat se
- zodpovědnost
- týmový duch

Co nabízíme:
- zaškolení
- flexibilní pracovní doba (HČ/VČ)
- zajímavá práce ve stabilní mezinárodní společnosti
- prostor na osobnostní rozvoj

V případě Vašeho zájmu pošlete životopis na email zdraviaregenerace@gmail.com nebo volejte na 606 061 294. Na osobní pohovor budou telefonicky nebo písemně pozvaní jen vybraní uchazeči.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno