Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBankovnictví a finanční službyPráce v klientském centru - Praha

Práce v klientském centru

Náplň činnosti:
-servis stávajícím klientům
-zpracování finanční analýzy klienta za účelem nabídky portfolia produktů
-péče o klienty, poskytování následného servisu
-vyhledávání nových obchodních příležitostí

Nabízíme:
-bezplatný zaškolovací systém
-zázemí finanční skupiny AXA
-2 výplatní termíny provizí v měsíci (fixní složka + provize)
-vynikající finanční podmínky
-jasně nastavená kritéria pro postup v kariéře
-širokou nabídku finančních produktů skupiny AXA
-flexibilní pracovní dobu

Požadujeme minimálně SŠ s maturitou, práce je vhodná i pro absolventy, studenty vysokých škol a maminky po mateřské.

Bližší informace na tel. čísle 737 888 943
Vaše životopisy posílejte na e-mail karel.tomasek@axacz.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha