Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP$|4Œ\ $ִ|||Ҽd,t֤|DœDTʴLL|ҌҴdtʔ,D|dT4=ӅIg|Gd=n҄BM2e`MT% (&7Q.uU$J{>$J' G  @FfW[at ģ$ (ޮ5gA`"RT1bpeH^iUƉ9XEbQ "w%ܶՖUNܩ zN͞|.I]rоamr"c -cވU^X vh6XN3T5s\d?G;u,8q1G":Zޮwj8xYPԺG:FzV5IZ3fu}6|vmQh$W6ڪJL:nA=nv^6S:< ~{k\]7Mpr:؝fc-DN@ϛʦvif˻Dn8S&{~]k. pUBTڕzp.9=Bљ;e9qNu;MԈȿt;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Práce v klientském centru - Praha - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaBankovnictví a finanční službyPráce v klientském centru - Praha

Práce v klientském centru

Náplň činnosti:
-servis stávajícím klientům
-zpracování finanční analýzy klienta za účelem nabídky portfolia produktů
-péče o klienty, poskytování následného servisu
-vyhledávání nových obchodních příležitostí

Nabízíme:
-bezplatný zaškolovací systém
-zázemí finanční skupiny AXA
-2 výplatní termíny provizí v měsíci (fixní složka + provize)
-vynikající finanční podmínky
-jasně nastavená kritéria pro postup v kariéře
-širokou nabídku finančních produktů skupiny AXA
-flexibilní pracovní dobu

Požadujeme minimálně SŠ s maturitou, práce je vhodná i pro absolventy, studenty vysokých škol a maminky po mateřské.

Bližší informace na tel. čísle 737 888 943
Vaše životopisy posílejte na e-mail karel.tomasek@axacz.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha