Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP > t TlDjDΤL$4JlvT´Ҭ|$||̄4Z4Nʄt\\z\llҜLZ,$>΄\jD¼̌t̔|dΜdD<|FҔdnDĔl֤D|JDfDTrTČ B t \LnLT4¼Ҵ||4^4ʌ|d\~\llL^4Ό\nDČ|DV$|l)T/}?\a%E`}Rا HY\aX u,8,ghm ąlD@8%H,(H }4uC݄rwh96T*7@uaxbCx`[@G} !#w!Hzt 4OjIh 1Ea FН[ehg(u_ \wœWP A6"(P 'G ]I<$(w>%k:bA UE\e&d  w(*h^[,n~ԇqvP:Ğuh4',v2H^#] ".zNU~f Ҷq^QG$9Q-u'{n:K7$vfJ+{ƫA.7:V{6R}.&g]GȈX Z%dF]_$ܴVWV'RPfmV lie4'gdF$/.wSfQ ^M3y 9&i1:%T4ɖD_!-^ {. {PzR; dr0:p(gƛŒV"F! zل6l' .,\"">+IRv i]^3Kp>* fƗ|)\ 闔w4L>Hh LPؠEDFlbu NÊJ @8N--2-H \vT vM ?6].a+ %"R"rH¥FF1JgUè8R PADd@ &GJ %1+_Il%($t5,V:#r sX2Q .3# RӰaT6VzDX a\]2S#2ԭIfM@v"7HMsӤ̧9ÄRԓgESOS<<%mBYХ}dcL:SUFD7%fvZЁt$BڱԫX)wYjMUT4#,R5w(Qȗ6^iOYյ֠p*JqTtk]9֥լ`IJخvvR`Z5rt4*PşgJZ Z]dJV(Ŭpg6 mbyP5l)Rw\V-`ՎF'yuc]zb-.A겭ˢtXWnvwߍavԿe`/x; pR;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Práce v týmech na solárních panelech - Holandsko - Teplice - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPráce v zahraničíPráce v týmech na solárních panelech - Holandsko - Teplice

Práce v týmech na solárních panelech - Holandsko

Hledáme týmy na instalaci solárních panelů v Holandsku!
Cena od panelu: 45 EUR / Panel.
Hledáme 3členné týmy vč. elektrikáře, s nářadím a dodávkou - (vše umíme vybavit dle potřeby - stačí se domluvit).
Pro plnou informaci volejte: +420 775 667 738 nebo +420 777 088 424.
Zkrácený popis:
Náplň:
- Realizace na RD - šikmé střechy.
- Kompletní instalace vč. zapojení.
- Lešení již je postavené na místě.
- Vše v dojezdové vzdálenosti od skladu.
Nabízíme:
- Práce Po-Pá - možnost přesčasu.
- Dlouhodobá spolupráce (min. 2 roky).
- Ubytování zajistíme, nehradíme.
- 45 EUR / panel. Měsíční průměr je 400 panelů v týmu.
- Fakturace 7/7.
Požadujeme:
- Spolehlivost a praxi minimálně jeden rok.
- Angličtina B2 u elektrikáře.
- Vlastní nářadí.
- Dodávka s kouli.
Zájemci volejte na +420 777 088 424 nebo +420 775 667 738.
Tohle není pracovní nabídka, jedná se o nabídku pro živnostníky. https://alexfuture.cz/

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Teplice
Cena: 1 060 Kč

Smazat

Náhled

detailní fotografie