Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP,Fl$tʜ,n4|Dlzltdz\ʴd$b,D|$dd„\nL\¤ʼDZ4|4t|tTL~Ll¼ydpL) %\W?\bz''zN  FA%3̰ =D|!Y鑁 ѡk1)k`F0RA=xffa \r%EzPQdEMѢC'xcjyg-!)lEDk5!R)i'(DEta d` Ś?T\FED82Uc['U"YMB8M>M0QʱHrа Ht)Hz@ xDz!I"RfH @p)@p][,pzDH$[v9H)H졇m{[@jURQ4q[#t@l]Gy~(z =QDarY@H@4@OU§$nrp3IZCvEDGҫʫIj-I!\@(ǹ#e "qà]:DKE - hqC!FF`%Of#[_i%a~]v@vsy@C7@6KR2$)Ͳ P -rYj6#<P ե0EDiB#nPԡhӃVn8$ M Bna0Dh?f"" rAQTZRf\(Px *.}4J 3dKl辦'O$; &Ca[FW-N背DD4HM @т N".ioX+@4$AkcEĒ{&E*h) eb9% jVDBaB/%m| EP9;U6SC%xIFsQ@H4$ޚ1Bf įYbH*=T@$#Z `αc<>U@FXHK  On3 (RRN~[0ӊ@R'!G bVӦ/MKdJQ0M.=R$$i2FdC5+{3Ȩՙ<[ZTv_ { αu{UK:6רBvj ЋEk^N(sjjX+^z6XjjZ$u%,gUfv i{ЪV5mk1 ӡh]&mpKOM ܦ!.Yiܛ"\nxF0k&+Un+ַWky:fm.L{^7H0~=V^b׿/jܠ=pZ̛ή/uݦ•Űr5կ<{غ_b8~\ǫĒ-eX[% ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Práce ve studiu wellness v centru Brna - Brno - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyPráce ve studiu wellness v centru Brna - Brno

Práce ve studiu wellness v centru Brna

Do našeho zavedeného studia v centru Brna hledáme nové spolupracovníky.
Náplň práce:
- poradenství v oblasti vnější a vnitřní výživy,
- péče o zákazníky a klientský servis,
- reklama a organizační práce.
Nabízíme:
- kvalitní zaškolení,
- pružnou pracovní dobu,
- nadstandardní výdělky,
- osobní rozvoj.
Požadujeme:
- zájem o zdravý životní styl,
- komunikativnost a příjemné vystupování,
- seriózní přístup.
Práce je vhodná pro přivýdělek i jako hlavní pracovní činnost. Kontaktujte nás telefonicky nebo mailem pro domluvu termínu podrobnější informační schůzky.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno