Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyPráce ve wellness studiu - Hradec Králové

Práce ve wellness studiu

Do přátelského kolektivu přijmeme 2 spolupracovníky ve věku min.20 let.
VČ-8-10 hodin/týden, výdělek 6-10.000,-Kč/měsíc.
HČ-30 hodin a více, výdělek 25.000,-Kč a více/měs.

NÁPLŇ PRÁCE:
Péče o klienta (jídelníček, pitný režim, pohyb) s osobním přístupem.
Působíme v trendu wellness - zlepšení kondice, prevence, zdraví, zpomalování znaků stárnutí... Upravení režimu v rámci sportovní výživy, tvarování postavy, anticelulitidové programy...
Pomáháme trvale měnit stravovací návyky.

Upřednostňujeme uchazeče o dlouhodobou spolupráci! Zájemce o pracovní místo prosíme o zaslání životopisu na mail, obratem Vás kontaktujeme.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME
-příjemné vystupování.
-věk min.20 let.
-zájem o výživu a péči o vzhled.
-ochota pracovat týmově a na sobě.
-seriózní a zodpovědný PŘÍSTUP.
-organizační schopnosti výhodou.

CO VÁM NABÍZÍME
-odpovídající finanční ohodnocení.
-volnou pracovní dobu.
-komplexní zaškolení-neplatíte žádný kurz (běžně 12.000-30.000,-Kč).
- firemní benefity.
- příjemný kolektiv.
Web: http://www.kralovskapece.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Hradec Králové