Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaOstatní volná prácePráce z pohodlí domova - Všechny lokality

Práce z pohodlí domova

Požadavky:
Znalost práce na PC/netu, příjemné vystupování, komunikativnost. Věk minimálně 22 let. Ochota učit se novým věcem. Zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností. Kultivovaný projev
Nabídka:
Flexibilní pracovní doba, uplatnění pro muže i ženy a zajímavé finanční ohodnocení, možnost osobního a kariérního růstu; další benefity.
Pracovní náplň
Práce vedená z domu na vedlejší nebo hlavní činnost. Možnost vést práci i z vaší kanceláře s využitím vašeho počítače a internetu.
Poznámka
Životopisy a telefonní kontakt posílejte na email irenahrobska@obemail.com

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality