Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyPracovní příležitost v centru Brna - Brno

Pracovní příležitost v centru Brna

Studio Wellness v centru Brna hledá nové kolegy/-ně se zájmem o zdravý životní styl a nové trendy ve výživě. VČ: 6-10 tis./měsíc.
Požadujeme:
- věk min. 22 let,
- příjemné vystupování a komunikativnost,
- schopnost rozvrhnout si čas,
- zájem o další informace v oboru.
Náplň práce:
- komunikace s klienty,
- poradenství v oblasti výživy,
- sestavování programů klientům dle jejich požadavků (řešení zdrav.problémů, regulace váhy),
- vedení karet klientů a realizace zákaznického servisu,
- péče o sportovce v oblasti výživy.
Nabízíme:
- zaškolení během prvního měsíce (přímo v praxi),
- příjemný kolektiv v centru Brna,
- možnost uplatnění Vašich dosavadních zkušeností,
- pracovní příležitost i pro úplné nováčky v oboru.

Zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: LukovskaV@seznam.cz. Vybrané uchazeče budeme do týdne kontaktovat.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno