Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejPracovnice do obchodního oddělení - Praha - východ

Pracovnice do obchodního oddělení

Výrobní firma Van Gillern s.r.o. přijme pracovnici do obchodního oddělení

Požadavky:
• SŠ vzdělání
• komunikativní schopnosti
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
• příjemné vystupování

Náplň práce:
• zpracovávání podkladů pro výrobu
• udržování kontaktů se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových potencionálních zákazníků

Nabízíme:
• práci na HPP
• zaškolení
• pravidelný příjem
• práci v příjemném kolektivu

Životopisy zasílejte na e-mail: klara.vitaskova@vangillern.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha - východ