Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP ZLdF$lv,ִ<ܟ.$ݿ8袐R k!X޷_@G~ARNvo$R# Q '|Çg^BqP_kgk4)[%qL !|KD 9ȇ u}uIi@'^.ӝ{!\@T$8H)(1%F$ j Ig/k"Yq'sd)\>]A|'-"棏&2X9i) Eʆ`2bl|PA"tUTC %޸DQ``Z'zچ AE T0Ѕ fzUD`Il+a:qyA*F(U&c*BţqL$8. *FT\uR v |z')Ol(j AՑN@q<X#k@A|v[4Gfݔ(BAi Aȣ$ƞls9TlfyhB)AjhZe}ԃHGwh(bS Y*ѩX(dr-[ C`D 5)<1m0D.ѧ*.b/C'P5Ҭb*&)VSkУy(0{D \nA[B! ɂ)Z$&*Dš&XR<q_ҕ:vhJM4 x4s`FGua4n (T *A@{fq4ĉ6 !Eʷ$`AA= / aebb@j>d( |Ȝ(*kNEƠ3'(]Z 2@olCx:` ="`68Q  ])qBF&#pao$#N#jUrXCa SƆJ*""Mr)A`]$JF8: )I* $UUۥ>hE1L;$IP2Г0VPI2\r0" 64Ry͂X@%+s } "^gN!Pt9%B .%|x7 ` %L a' 4 [r؜OCA jD.< qA"&0bP J+_mPC*`1uLFZ41m$(@#%52 WfzPL'A (lAZD KESY BzZ(7故ZM.*eI}"A9Zh X SNn %Wƕ ;62`E5i#g=Q򀉈Й 8HdG+H@- 0%ÂD,Fe#TaEHf\ZBpZҁJ&JUqP%^][E,앯]'՘-@0MbB͸Dv:\nJ .1bRč@PZY*n>a yol`Ț%$Ca.6u,Z[ـXb4`Yy<{ r,v@7>AM(@]6P @r=Bra >hF2Pp n` J(40ab C!g+òqiYyѠ5&hC95+~[I-0EDB+~bEy)6MtؔM[nt\E9w3-<ꭜ3_T"Kcn].gוv$է3@QhC`qZW-ޥMŋ>;2mG^T{чuh#.P&(|)2ﺋ^p 'zZVz}'|~gxE|~iAqzuWS|'y<%ǀ$}`7wSgs'~1V/.Tr*xx#xz&(:=kgI6-XdX|G.z HLDٷX׀Cz}G}B9ȄgYhzͷԇZc؄kg5JWp6ZUxhXp]r(xȂ|iOH37Th(؈wX`X芦xx.Hg\x0}W}X|>@!gȊӨ(8Q(Ȉv8mkg;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Pracovnice do obchodního oddělení - Praha - východ - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejPracovnice do obchodního oddělení - Praha - východ

Pracovnice do obchodního oddělení

Výrobní firma Van Gillern s.r.o. přijme pracovnici do obchodního oddělení

Požadavky:
• SŠ vzdělání
• komunikativní schopnosti
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
• příjemné vystupování

Náplň práce:
• zpracovávání podkladů pro výrobu
• udržování kontaktů se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových potencionálních zákazníků

Nabízíme:
• práci na HPP
• zaškolení
• pravidelný příjem
• práci v příjemném kolektivu

Životopisy zasílejte na e-mail: klara.vitaskova@vangillern.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha - východ