Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaPracovník klientského centra - Královéhradecký kraj

Pracovník klientského centra

Z důvodu rozšiřování naší pobočky Poradenského centra zdraví v Hradci Králové přijmeme Klientské pracovníky do oblasti výživy, sportu a péče o pleť.

Specializujeme se na dosažení optimální kondice , zdraví a vzhled každého jedince.

Náplň práce: dlouhodobá spolupráce s klienty
zákaznický servis
kompletní wellness poradenství-analýza skladby těla
sestavování jídelníčků
dermatologické poradenství-minikurz péče o pleť

Požadujeme: základní znalosti na PC
spolehlivost
komunikativnost
ochotu učit se nové věci
příjemné vystupování

Nabízíme: rekvalifikaci na nabízené pozice
zázemí Poradenského centra

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Královéhradecký kraj
Cena: 20 000 Kč