Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaMarketing a mediaPracovník pro marketingovou komunikaci - Ostrava

Pracovník pro marketingovou komunikaci

Do rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu.
Pracovní náplň:
Komplexní tvorba a realizace komunikační strategie
Komunikace prostřednictvím sociálních sítí
E-mailová komunikace
Tvorba firemních materiálů, včetně jazykových mutací
Správa firemního webu
Organizování firemních akcí
Psaní textů a popisků
Spolupráce s grafiky, tiskárnami a reklamními agenturami
Spolupráce s vedením společnosti a ostatními úseky firmy
Požadujeme:
-Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost
-Kreativní schopnosti
-Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
-Schopnost komunikovat v anglickém (či jiném) jazyku výhodou
-Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu
Vítáme:
-Skvělý zdravotní stav
-VŠ vzdělání, není podmínkou
Nástupní hrubá mzda: 25 000 - 30 000 Kč měsíčně
Místo výkonu práce: Ostrava
Web: http://www.bewit.cz, http://www.bewit.love
Kontaktní údaje: jiri.cernota@bewit.cz, +420605248621

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Ostrava
Cena: 30 000 Kč

Smazat

Náhled

detailní fotografie