Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPráce v domácnostiPřijímání reklamy na email. - Všechny lokality

Přijímání reklamy na email.

Popis
Peníze zadarmo ? proč by ne :) Žádné vstupní poplatky, žádné aktivační balíčky !!! pouze přijímejte pár reklamních emailů denně (cca 4-10 minut práce) a o pár tisíc si zvyště rozpočet.
Typ pracovního poměru
VPP

Místo pracoviště
DOMA !!!

Požadavky (vzdělání, schopnosti, zkušenosti)
bez omezení

Náplň práce
Pohodlně se usadíte v teple domova nebo libovolného PC a dvakrát týdně zkontrolujete reklamní emaily, které vám system zaslal. Za tuto maličkost inkasujete skutečné peníze.

cena: 1 000 Kč

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: Zdarma