Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPv n|D4TTjƬdv,TtƴlvLtTb4̬tTltLĺlldt<~4μ\n4dr$Ĥ\rl~4td\ƴll~L¬||dt\4$v$lTj$ldv$*:uܱ%%A ,e"œ2@i5抅B yvD᠚HvƨKzǧ#h+)RVP=LUyV *k:fD-Ǿ*B"6"E/L 1JJ@D`$`'pkqp,y1Fm)$C~Aœ1 L0d۫`6AQpoZNh1r՞!u60d2#\ \"37A?g/W"vʨjG'i Y1 ᱨXwa1RH X/rGY?Q+dA(770cSN .Hfb%$]%_w=klbl.QKCĒ/^I:`rCehŊ1<lH& IAnD&_ s8nS 4d@KP7!-0x 1PM^p!8%CAJtQѠ$ j$Rks@^д#4{F!(HɅA~p(L_]BAfc!h1y4 H.HنY7i%2j=r$jHq](Cu|y{LGzg[-bq3n]O5ub\#erv.k>H'4 5ʴ9aח;=Kg,Y09}gy/OCt`@#IӒ+WY|n|PYC /@0U(q=.|/I{ O^?ԇ}^~gqqghyGG ~֖z8p q}Gv瀟vHt8thhxv7jCv~hx]W4X(blXp=qv;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Prodejce/kyně-Liberecký kraj - Liberecký kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejProdejce/kyně-Liberecký kraj - Liberecký kraj

Prodejce/kyně-Liberecký kraj

Reklamní a marketingová společnost zabývající se přímým prodejem služeb pro významné obchodní partnery přijme z důvodů otevření nového obchodního kanálu 3 nové spolupracovníky pro Liberecký kraj.

Náplň práce:
- aktivní prodej produktů a jejich prezentace
- aktivní kontaktování nových zákazníků
- porovnávání cen na trhu v ČR a efektivní komunikace se zákazníky a prezentace výhod

Požadujeme:
- příjemné a profesionální vystupování
- obchodní a komunikační dovednosti
- ukončené SŠ vzdělání
- časovou flexibilitu

Nabízíme:
- možnost atraktivního výdělku pro člověka, který se nebojí práce
- propracovaný systém kariérního i osobního růstu
- zaškolení na náklady společnosti

Kontaktní místo pracoviště: Praha (1x týdně budou probíhat školení)
Místo výkonu práce: Liberecký kraj
Nástup ihned

V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: praha@jkjoblife.cz nebo volejte na tel.: 722 915 480.
www.jkjoblife.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Liberecký kraj