Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPL:4L$|δj z$Ĕ|tdR~TĜʬL||j4̴ʴ̴ִܴƼĔ~4Ƥ¼֬\F,lZ$ּܼʼn lľ<,ldtb,t,v$,Pa H*\ȰÇ#JHŋ3jȱǏCIrɒ(OLr˖0_ʌIs͚8osϘ Jѐ?\)ӧNB*UѫXjZ׮` KvlJhӪ]lٷn+)ۻxnK/߿~CKa ^qÐ#Kf2˖3̹d͠1mٳxI^5ُ$DM6B|7r9fXTx '7[K_:ՌI=/ﵽ8A>T\c}P/~czހMJsQ B - =v ~2Q! }ITa2I Xa!j=LHaUvB D(6 N|(h[yq@} s|r( Qh1C "ȇhx#Iq9q 8b6rGg@ 0挣W]h,WfPޗ[ .Nl! dʇV}L1g[M7_f㓡*-U!h`AҭFZ\wCy2T(j+g* |C Ҳ*Fr-d  ]B!]P AR(y/@!* -$pyV XPaB'J P0[B@Rj|QՀ+ !Oq2a9dHB>`#5WXଋBHIm&)mYl7Y2H`"GsL QŞmRѬUO!B Hr#9bjDl(,s$TW\@\h)yzD+FCۆ YyτVsl&˹,F\t9iV:ԩ5[NyǐNs?z]Fmj4ZѲ>o:ԷJykޯ FƱu};
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Prodejce/kyně-Ústecký kraj - Ústecký kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejProdejce/kyně-Ústecký kraj - Ústecký kraj

Prodejce/kyně-Ústecký kraj

Reklamní a marketingová společnost zabývající se přímým prodejem služeb pro významné obchodní partnery přijme z důvodů otevření nového obchodního kanálu 3 nové spolupracovníky pro Ústecký kraj.

Náplň práce:
- aktivní prodej produktů a jejich prezentace
- aktivní kontaktování nových zákazníků
- porovnávání cen na trhu v ČR a efektivní komunikace se zákazníky a prezentace výhod

Požadujeme:
- příjemné a profesionální vystupování
- obchodní a komunikační dovednosti
- ukončené SŠ vzdělání
- časovou flexibilitu

Nabízíme:
- možnost atraktivního výdělku pro člověka, který se nebojí práce
- propracovaný systém kariérního i osobního růstu
- zaškolení na náklady společnosti

Kontaktní místo pracoviště: Praha (1x týdně budou probíhat školení)
Místo výkonu práce: Ústecký kraj
Nástup ihned

V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: praha@jkjoblife.cz nebo volejte na tel.: 722 915 480.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Ústecký kraj