Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejProdejce/kyně-Vysočina - Vysočina

Prodejce/kyně-Vysočina

Reklamní a marketingová společnost zabývající se přímým prodejem služeb pro významné obchodní partnery přijme z důvodů otevření nového obchodního kanálu 3 nové spolupracovníky.

Náplň práce:
- aktivní prodej produktů a jejich prezentace
- aktivní kontaktování nových zákazníků
- porovnávání cen na trhu v ČR a efektivní komunikace se zákazníky a prezentace výhod

Požadujeme:
- příjemné a profesionální vystupování
- obchodní a komunikační dovednosti
- ukončené SŠ vzdělání
- časovou flexibilitu

Nabízíme:
- možnost atraktivního výdělku pro člověka, který se nebojí práce
- propracovaný systém kariérního i osobního růstu
- zaškolení na náklady společnosti

Kontaktní místo pracoviště: Praha (1x týdně budou probíhat školení)
Místo výkonu práce: Vysočina
Nástup ihned

V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: praha@jkjoblife.cz nebo volejte na tel.: 722 915 480.
www.jkjoblife.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Vysočina