Přejít na SK verzi - V CZ verzi celkem 62958 inzerátů

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma








Moje inzeráty



Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaEkonomikaProduktový specialista - konzultant - Olomouc

Produktový specialista - konzultant

[22.07.2014]Celkem zobrazeno: 407x




Hledáme: Ambiciózní kolegy, kteří se rádi učí novým věcem. Nebojí se pracovat, jsou společenští, komunikativní, cílevědomí a mají rádi nové výzvy.
Požadujeme: Příjemné vystupování, komunikační dovednosti, min. SŠ vzdělání, proklientský přístup, ochotu se dále vzdělávat, min. zkušenosti v oblasti financí a prodeje.
Charakteristika pracovní činnosti:
Konzultační a poradenská činnost v oblasti rodinných a firemních financí - obsluha klientů přidělených centrálou, dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty, vyhledávání nových obchodních příležitosti, vytváření vlastního portfolia, odborný a osobní růst, zaškolení zdarma.
Kandidáti na tuto pozici by kromě odborných předpokladů a zdravé ctižádosti měli uznávat základní hodnoty naší společnosti, kterými jsou profesionalita, poctivost, důslednost, nadstandardní přístup ke klientům a proaktivní přístup k práci. Nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení formou provize nebo fixního platu. Firemní benefity a kanceláře plně v režii společnosti a další nadstandardní výhody. Při vyhledávání nových klientů využíváme call centrum, nikoho nehledáte! www.sms-as.eu


E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Olomouc
Cena: 35 000 Kč

Propagovat
Editovat
Smazat


Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.


Kontaktujte inzerenta




Opište kód: