Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP|Z Tt„”l4Ҵ|T lT̬Œ<$´|,n,TҴ~LΤtT<\ʜ̄f$ƜdʄTάd$tDҴ|lʼĬlbL4dLΔZDԴ„|8ZQY yh^0 ɎW*R$m%ׁil*Q%:rʖAFfIkJ'u*LD$#*P<>0t)X$URsh]K!E,4eEX cJ&19Q$@?7TU"΀RA@<8ґ%E|c:JY%x˱ؔE 1CR&=HO.,8}J`#Nn9IH%(5MMIͬ= r#)V"? |`OJ9 C!D$03+GJb @鄁URȆyS#VC|^R< -RKҡx*c`ضLJlG[ `r@"G #^l$󚊪94$J%Y0з,-)P "w~4Eh®.dhyʁ_*VGGU%41DMDhhv($C#燾Yo$%LK;JBFQI_d R0 H3BpxQG43aP6,Buk8l2E6Giz9A p@@@`کHj(%OHЎ6_#\!_AojnuJ\AB=(<sxRaT} ]EB!"v]H%pS Q.)<E6mQ`D(X:EӚ--X?zu y7AP=/R'}`@-gP&Z9(`]Dfe>愇IJr $r;LymkK  DБuX#:PLa7@M$y/p Cլ.`BŨ`xuE W`XĎx۵B h۳qIXr|pkvVtqV;a8Sˀkd^fE,W Tyr@~4 |u]7`j4E,).8t !tzg[59i\Dt!5nP9> ,oY!@7X>J"@n6G'n,SڟiÐz=ELo 9kb]Fnv/6 ux8ސ$ u\]cvZQh@7s5@y>Q8g-:Q]x#&I>"|  CtkMgJJɦjz[u^.|.Zԗ~^Kto?}|zv:͒'}~%ڇjG7kݖWY~hTE!vx~J~{|`E7~wqyhjÁ 8e~-xFmU|FDH#~(ȃ={'B 8~E8} ~;;Ȅkr9(#UH5zgm\;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Programátor (PHP, SQL), vedoucí úseku IT - Ostrava - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaInformační technologieProgramátor (PHP, SQL), vedoucí úseku IT - Ostrava

Programátor (PHP, SQL), vedoucí úseku IT

Do rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu.
Pracovní náplň:
Komplexní zajišťování IT procesů - především:
Vedení úseku IT, komunikace a spolupráce s ostatními zaměstnanci firmy a externími spolupracovníky
Programování, provozování a údržba firemního software - web, administrace webu, virtuální kancelář aj.
Požadujeme:
Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost
Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
Schopnost komunikovat v anglickém jazyku výhodou
SŠ/VŠ vzdělání
praxe v oboru IT a programování, min. 5 let;
Vítáme skvělý zdravotní stav.
Nástupní hrubá mzda: 35 000 - 55 000 KČ měsíčně.
Kontaktní údaje: jiri.cernota@bewit.cz, +420605248621
Web: http://www.bewit.love
Místo výkonu práce: Ostrava

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Ostrava
Cena: 55 000 Kč

Smazat

Náhled

detailní fotografie