Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPn$||ƴ $T|dD|DTΌҬtT|ʄDLΤdlҴ,4|dDlTldtT4,z4d4ʔT\ּ\\,ʌҤ,<Τ\4DLʔtLtt|v,\,|dL,ƌҬT\ttt\ΔQ#;ؐĔ5R@I l! .R7ғP>g@Sz"#y;_9fXApT( G'P[N9sU4(yJ 5Ģ %xY@$FMi|R%"rР2j(bN0( ȊP`6و)]'lA^.%^Dd(vHz@+DXq"5*Aǰ2>A `˶S#d0S.OXx& ŶD0ҕ.m#BdG 3D f+gyn!¾ y(0%{K(6y'AdC $HG@Jp31|'b#J+v|I|^m}Ѕ*}|tH# y aтEO[Dƍ+CL䂒'Z DAUT)58j1Ɣ"H.f׾قJ]0QD0R̀dqfBc޺0g n 8I4@W<tnX&2 ҝhNuS!%k>('$at a(Rp& "`X)F,\Ag.ڍh Є/b@Bp~QiȈ14X!Ёm"0&1tgT:xt> |NB@M/!B%`nWosMYp@ !$Q; tC@93 Qe!gI#Xq!$⪥HPUB u U8!&#Rb. .j},@_i8!PI-Cp#0?84Wx)P D J&2 HDF)JnDP#j$O8DG0@'R  D#(BJC T 'ɳ ~b0H9(0*  {$ BPk^@;@ˑ!IqڞJFQaT# .0uqp#0=NG@))D@8?lv د{9+WG ןi£ÔFQgf?f#v@3l EڡjG, hTN/@G</DЈV@ȝ,5D)C%r%AXR.ݒ3*E '~8dfyV>ểI%VF9)fQIJj%fHc죹rBgIIQ-HAD[0p)PԌe" fv œ<0F^ .D۱4Յ-( H3LA|p."Q*Xb c B{e҅ L-0a1dl*Q,h0ű*sdHHGq[ y~}jT^ڟ~W}{JZdӮM~ԡ&!9FY#azbf׺Q-E9#lN[Z=jC^^o7璉u.x˪i\S]u?w[ ])f8-[ 3cGߛ"߾M)sܮ;s?.lE==6mGEm/=EW.V`u^cfWzwOW~qgEmw;>n;;kHx;VxӽS95גW7;O|Ž6ٺu'8K|Sog|Kt;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Programátor webových technologií - Zahraničí - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPráce v zahraničíProgramátor webových technologií - Zahraničí

Programátor webových technologií

 Pracoviště: Neumarkt, Německo.
 Náplň práce: Plánování a vývoj nových webových aplikací na straně serveru, kontakt se zákazníky. Nezávislé programování a pomoc při realizaci komplexních, dynamických internetových aplikací. Údržba stávajících projektů.
 Požadavky: Vzdělání v oboru informatiky, zkušenosti v oblasti webového vývoje, analytické myšlení, aktivní přístup k řešení problémů. Praxe s Adobe Creative Suite, výborná znalost HTML, Zkušenosti s využitím CSS ve WordPress/Drupal/CMS. Otevřený přístup při jednání se zákazníky. Ochota pracovat ve skvělém, přátelském, mladém vývojářském týmu.
 Nutná aktivní komunikace v NJ.
 Práce na plný úvazek, pružná prac. doba s hlavními časy 10:00-16:00.
 Platové podmínky: od 13,11 €/h, růst po zapracování, samozřejmostí odměny (příspěvek na dovolenou, vánoce), oborové příplatky, cestovné.
 Zaměstnavatel pomůže s výběrem ubytování a zařízením potřebných dokumentů pro pobyt v SRN.

Zadavatel procedo by gps mbH
Telefon: +420 373 721 685 (po – pá 9:00 – 17:00)
Email: metelka.tomas@bfz.cz
Web: www.procedo-personalservice.de
Facebook: https://www.facebook.com/procedobybfz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Zahraničí