Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyPromotér/Hosteska - Liberec

Promotér/Hosteska

Požadujeme
aktivní přístup k práci
komunikativnost,cílevědomost a profesionální vystupování
čistý RT,
Nabízíme
pracovní dobu Po-Pá 7h denně
základní plat 20.0000 Kč po zaškolení (nástupní 15.000 Kč) + osobní ohodnocení a odměny
perspektivní zaměstnání
příjemné pracovní prostředí
práci v mladém kolektivu
Benefity
možnost profesního růstu
možnost uplatnit vlastní kreativitu a nápady
maximální pomoc v rámci Vaší adaptace
profesionální zaškolení bez poplatků
Náplň práce
ochutnávky, rozdávání letáčků a prezentace věrnostních programů
představení novinek pro tuzemský trh
práce na PC
V případě zájmu zašlete životopis, kontaktujte níže uvedenou osobu

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Liberec
Cena: 21 000 Kč