Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP$~\L<G<&nGQZzGX݀@)F WGPb\᧓@0y!S`0IÈtp1&IY_rX hH6+) ’=!v^I,HZ1*NNlyḞetru"H!`A1@jSJLҽFkD!I-&'$\ZY$eC ٿ *A8 n7Wx.*V&ۏc8!z-/kC0XƇy*St>" % ".yJ&0*d+0PYA;y(c5"DuS9d# ˆ ,뤇'$,*V!0$9XekDC@%|29XGpX8z|wp/bF(6THą_ol1X}(HV~c1w؆tJ3WwS؅W j|H؈-XQnȉ(~臚f؊7WwwX(Ńg(@XXh;8{m XM{xXgH8犔bwB(;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Promotér/Hosteska - Liberec - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaServis a službyPromotér/Hosteska - Liberec

Promotér/Hosteska

Požadujeme
aktivní přístup k práci
komunikativnost,cílevědomost a profesionální vystupování
čistý RT,
Nabízíme
pracovní dobu Po-Pá 7h denně
základní plat 20.0000 Kč po zaškolení (nástupní 15.000 Kč) + osobní ohodnocení a odměny
perspektivní zaměstnání
příjemné pracovní prostředí
práci v mladém kolektivu
Benefity
možnost profesního růstu
možnost uplatnit vlastní kreativitu a nápady
maximální pomoc v rámci Vaší adaptace
profesionální zaškolení bez poplatků
Náplň práce
ochutnávky, rozdávání letáčků a prezentace věrnostních programů
představení novinek pro tuzemský trh
práce na PC
V případě zájmu zašlete životopis, kontaktujte níže uvedenou osobu

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Liberec
Cena: 21 000 Kč