Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejRealitní makléř/ka - Pardubice

Realitní makléř/ka

Realitní makléř/-ka
- Společnost PINK REALITY, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Realitní makléř/-ka pro pobočku Pardubice.
- Práce na ŽL na dobu neurčitou, nástup ihned
- Náplň práce: vyhledávání nemovitostí na prodej/pronájem, jednání s klienty a péče o ně a zajištění realizace prodeje a pronájmu nemovitostí
- Požadujeme: obchodního ducha, základní znalost práce s počítačem, řidičský průkaz sk. B, upřednostňujeme zájemce s vysokou vnitřní motivací
- Nabízíme: práci na ŽL, výplaty z provize + mezi provize, žádné vstupní poplatky ani poplatky za inzerci, smlouvy aj., zaškolení v teorii i praxi zdarma zkušenými makléři, možnost podílet se na výhodných investičních obchodních případech společnosti jako např. výkupy nemovitostí, dražby, Developer projektů a to až do výše 100%, provize za zprostředkování hypotečního úvěru až 0,7%, zázemí silné firmy.
- Kontaktujte nás na tel. č. 605 333 299 Pavel Nevečeřal, email pardubice@pinkreality.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Pardubice