Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP j|l $|Dr4TTҼDT$v$DDl\\L,bʼ||,)&c@atgs ABChF6|'#$h㚌ڨ OJxƃI4$ #sƞ3Cލe nv%^7P΃x!P|{D s "ހjgA$[hdq_x3,`~w@F8 @@z}t2"v01!j=8PF6jQ3\o@7,i"#(p }w[np Di pF=UnL2唓cce10)/uUU$PE,J~$%1'RgCnɹ"#rd,hv *@d '䠩RE ^X*sٝ:BͰښ 4'SQ *#PӚ&HڪFM q.qư܌Ta"; Gļ1xrG6G*tCfd05|laMXHi. ^lA]DcV%H ]\,XݪR@{ #g#(GGP!HJ."l m[rV"Gp{9͛E~XA]P*1l-H|5"!#&+EЩ-GŰ X^ ΁";M=)CN[`! L"eQ1 d18`[ V1r/gD~{DMw1+JFJ& @jr \%z޺xggo( `[4ɸ|@t 65 ~:0 ؚ'-0H >- x4|ӕ0TJ )#-k6BA qBN+̼Lm%.ֶA4W | 8h7XL#pi8':HdӀ]}6ֻes\#Y v STukg[>z\qjY' j|6 -qc+Z #pNYǘS}㳑ͳ(P]?.;aYXn[YM٪;.9>t6`{&A<0}N98>Fj()q8/uok'zV!{!z)qWIPdf~Չɞ~7h?xcKԲOWHOwYe{_}}?ɟˣ׍43k||w&g}u~"6}7|;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Realitní makléř/ka - Pardubice - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaObchod a prodejRealitní makléř/ka - Pardubice

Realitní makléř/ka

Realitní makléř/-ka
- Společnost PINK REALITY, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Realitní makléř/-ka pro pobočku Pardubice.
- Práce na ŽL na dobu neurčitou, nástup ihned
- Náplň práce: vyhledávání nemovitostí na prodej/pronájem, jednání s klienty a péče o ně a zajištění realizace prodeje a pronájmu nemovitostí
- Požadujeme: obchodního ducha, základní znalost práce s počítačem, řidičský průkaz sk. B, upřednostňujeme zájemce s vysokou vnitřní motivací
- Nabízíme: práci na ŽL, výplaty z provize + mezi provize, žádné vstupní poplatky ani poplatky za inzerci, smlouvy aj., zaškolení v teorii i praxi zdarma zkušenými makléři, možnost podílet se na výhodných investičních obchodních případech společnosti jako např. výkupy nemovitostí, dražby, Developer projektů a to až do výše 100%, provize za zprostředkování hypotečního úvěru až 0,7%, zázemí silné firmy.
- Kontaktujte nás na tel. č. 605 333 299 Pavel Nevečeřal, email pardubice@pinkreality.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Pardubice