Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaOstatní volná práceRealitní poradce, Devepoint Partners s.r.o. - Olomouc

Realitní poradce, Devepoint Partners s.r.o.

Nabízíme:
-100% podporu majitele společnosti
-až 85% provize za 50% pracovní náplň!
-on-line realitní systém
-předpokládaný příjem na této pozici - 50tis. Kč
-právní servis v renomované advokátní kanceláři
-nadstandardní spolupráce s finanční skupinou GEPARD finance
-kvalitní zaškolení, firemní podporu a zázemí naší společnosti
-profesní růst
-zajímavou práci s lidmi
-flexibilní pracovní dobu
Náplň práce:
-vyhledávání nemovitostí vhodných k nákupu nebo ke zprostředkování prodeje
-telefonický a osobní kontakt s klienty
-domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí
-obchodní jednání s klienty
Požadujeme:
-profesionální a reprezentativní vystupování vůči klientům
-dobré komunikativní schopnosti
-snahu o prosazení, kreativní myšlení a samostatnost
-uživatelskou znalost práce na PC
-ochotu učit se novým věcem
-spolupráce na živnostenský list
-ŘP skupiny B (výhodou)
Práce může být i radost. Přijďte se přesvědčit.
Těšíme se na Vás. Web: http://www.devepoint.com

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Olomouc
Cena: 50 000 Kč