Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP,^|4lvtάlt”T~4lT¤̤tLA\4#G @PqG]X!&N% }Vw|T\@!b'X(88 b%$P1$h q9Dd\Ka#.FXoQB.J#|H@6|@GZi&FE9"p6#HQ1^1%!IR|[z H S)HTa@R%pa@Ʌ 2fr^J1&bJHYwV}3 lx 1h@b!Ht! -|8`-bCDE}]$2&=!1\t hD$$F b qflj,Aj8P^ #M|EGTDBdpD$ $abfQ 7@Y.I2Xx cpHc  YǔKiE$kU h"T5"&ADp`T6Q+J1wt:ypLY>$a9DE7&@CN[fqfY @QIj Hī.N= bW#T>}-,fNz.%4US!)[_0yEJLD&PӠѨC=OJ)@EO*A()Y1KZΆT3*}&O*N*jjy4:h4Є>\Q@Ԟ;(W}UFujQCz$i)VU4%jTUek_Q:$li TĚ2H@;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Řezník / bourač - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaŘemeslné práceŘezník / bourač - Všechny lokality

Řezník / bourač

Náplň práce:
-práce převážně s vepřovým masem - zpracovávání
-bourání vepřových kýt a půlek
-vykosťování masa
Jiné výhody
Nabízíme:
-dlouhodobá spolupráce
-pracovní oděv a pracovní pomůcky
-odpovídající platové ohodnocení
Nástup ihned.
Pracovní doba
-NE - ČT
-ranní směna 5,00 - 12,30
-odpolední směna 13,00 - 20,00
Požadujeme:
-zkušenosti s bouráním a zpracováváním masa
-spolehlivost, pracovitost, pečlivost
-potravinářský průkaz
Telefon: 420774722833

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality