Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP6,4LδԤtƄĄ4dּ¼d|z¤<ƴL4ZLƄTʜĄ,Tvl4μƌDj\l|\ :,DΤlrtv Ƭ||LԔ,ܴ¼d$NDDf\$F,xHcB.D=l$p`fLE`. WH0'+ HR44aiކ I"*pj{YG 4C%DHeR  v/4 R@]F4!8`6.%L'Kb˰> aTBZTQ BP ڠe 0 NE6BkA"iA @i2CHk J`),hSJ@TA(ax ;I%4sc -sȞ =KSbt9iA#0ϩ@4bUP&>AO,~$'0(?RHf9fIRg.ˍ$dlf^:;C4~$tDofE ) `# ҅9z'WD;ѦbQ^['6ҒΓҗ.!3ffܜh.@(H S!uI\zafnU #D7B?) 'aU ͔4}8X:Xx,(ȖgGɧNv^CjA&-giWK-uWYi;[F$7Xu-pGRTg4X0%J\>G@f[嶅{{^1fy_3_>Gq{ؚVfNg6_/QY{ն oz6@v.Zj ]8 w-< /-n4\`êoweȫ o[䢰IL>RCY3NEmjr+cy";
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Samostatný odborný referent útvaru smluv a nabíde - Praha 5 - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaPrávní službySamostatný odborný referent útvaru smluv a nabíde - Praha 5

Samostatný odborný referent útvaru smluv a nabíde

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je česká stavební a báňská společnost s účastí na stavebním trhu prakticky na celém území České republiky. Společnost navazuje na již padesátiletou tradici a bohaté zkušenosti z širokého spektra realizovaných staveb. Více na www.energie-as.cz.
Náplň práce:
Sestavování smluv v rozsahu zajišťovaném odd. smluv a nabídek, tj.: návrh smluv pro nabídku resp. připomínkování návrhů smluv předaných investorem, včasné vypracování návrhů smluv o dílo resp.
dodatků s objednateli i subdodavateli, zajišťování aprobace navržených textů smluv, konečnou úpravu textů smluv na základě výsledků aprobačního řízení a dohod s obch. partnerem, zajištění podepsání, vypravení a evidence smluv, garance souladu právního obsahu smlouvy s posledními legislativními úpravami příslušných zákonů a to i pro ostatní pracovníky útvaru, účastnit se vstupního projednání nabídky a navazujících jednání, případně obchodních jednání s partnery, zajišťování smluv dle Obch.z. (Smlouva o dílo, o poskytování služeb, o provedení prací, rámcové, budoucí, Smlouva o sdružení a Stanovy sdružení, Smlouva o převzetí práv a povinností, Smlouva kupní, převodu nemovitostí aj.) a dle Obč.z. (Smlouva o nájmu).
Požadujeme:
Právní vzdělání zaměřující se na občanské nebo obchodní právo (titul Mgr.), znalost zákona o zadávání VZ (v ideálním případě obchodní právo EU a stavební zákon), min. 3 roky praxe v oboru (koncipient u advokátní kanceláře, nebo podnikový právník výhodou), znalost práce na PC (MS Office), odolnost vůči stresu, komunikativnost, samostatnost, pracovitost, schopnost včasného plnění úkolů, schopnost spolupráce a získávání potřebných podkladů v rámci firmy, tvůrčí myšlení, základní orientace v obchodních dovednostech při jednání o smlouvě, anglický jazyk výhodou.
Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr ve velké dynamické společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké výhody, např. 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění atd.
Místo práce: Praha 5
Termín nástupu: Ihned
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji
PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Praha 5