Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíSeřizovač NC strojů - Královéhradecký kraj

Seřizovač NC strojů

Náplň práce: měření dle standardů, výměna nástrojů a seřizovací korekce v průběhu celé směny. Zajištění plynulého chodu linky spojené s kontrolou kvality výrobků.
Požadavky : SŠ strojírenského směru, praxe v oboru strojírenství, orientace v technických výkresech, schopnost týmové spolupráce, ochota pracovat ve vícesměnném provozu. Pokud splňujete výše uvedené, tak neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Získáte perspektivní a stabilní zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti. Staňte se součástí naší společnosti a využívejte široké škály benefitů, které svým zaměstnancům nabízíme - týden dovolené navíc, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na životní pojištění a další individuální a motivační složky mzdy, mimořádné odměny . Nástup ihned

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Královéhradecký kraj