Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaTechnické profeseSeřizovač ve výrobě - Královéhradecký kraj

Seřizovač ve výrobě

Náplň práce:
-seřizování a nastavování výrobních linek dle norem
- provádět měření dle standardů
- výměnu nástrojů a seřizovací korekce v průběhu celé směny
- zajišťování plynulého chodu linky spojené s kontrolou kvality výrobků
Požadavky:
- SŠ strojírenského směru
- praxe v oboru strojírenství
- orientace v technických výkresech
- schopnost týmové spolupráce
- ochota pracovat ve vícesměnném provozu
Nabízíme:
- perspektivní a stabilní zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti
- širokou škálu benefitů jako: týden dovolené navíc, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na životní pojištění a další individuální a motivační složky mzdy, mimořádné odměny .
Nástup ihned. Hradec Králové. Plat dohodou

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Královéhradecký kraj