Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslSpecialista pro inspekce kamerovými systémy - Pardubický kraj

Specialista pro inspekce kamerovými systémy

Náplň práce:

návrh a realizace testovacích kamerových systémů,
návrh scény, výběr světel, výběr systému
sestavení kamerového testu - přítomnost dílu, poloha, rozměr apod.
testování obrazu HUD
optická a elektrická kontrola desek plošných spojů
spolupráce na projektech při zavádění nových výrobků (specifikace potřebných přípravků a zařízení, jednání s dodavateli, kontrola zařízení při přejímce)
účast na jednání o kvalitě a implementace výsledků do technologického vybavení výrobních linek
spolupráce se zahraničními kolegy při řešení úkolů
spolupráce při zlepšování výrobních procesů

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství / elektro
komunikativní znalost anglického jazyka
znalost práce s kamerovými systémy Omron, Sick, Keyence, Panasonic výhodou
znalost PLC systémů výhodou
analytické myšlení, manuální zručnost
znalost prostředí a procesů výrobní společnosti
praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

zázemí stabilní mezinárodní společnosti
zajímavou a různorodou práci
spoluúčast na zajímavých projektech
odpovídající mzdové ohodnocení
5 týdnů dovolené, závodní stravování a další firemní benefity

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Pardubický kraj