Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP f, ||ĺD4DDlB,δDL\ll\|\4zLdt< ʜlL4|VDҼjT~t$n<̾D4\4ddΤtN4ԼּĔʔLddTT<|l”,,ƌj4ʬD֤TTl҄ԄbLvlttt||tJ4tdP 8Ԑ 6T#<ڕ0*:FY[8Jt;Z4z@!LŻR-c$m1vX` AQ-Qxaf;+JbodsCd Fa]y2 KTUج. 9I5v2e ˆQ$.6HD%ѐ,5L\,a, +VTi0p6MP]qos M<$fSAX$@U֤EU̹4vF0y 1Ρ혵")$;J4'#Ubn8ENPf(bm^_D{:d79'o#<#a\>&hkRM꓃dG씱VY &19…H5Օ,xת<4w$FC< OCmBGIA!PAJQ !>M,iA&Vk‹[B *N슯@PdX 7Q;-S\6OikpshO8au#l@`я7v\};Rv,Tca~Cu}PovrGS^[*s_wCMk룿F=)]-=/p!`7iٮޏQf><|%Puʪo}gUqy=NH矯wG":zW|ϾzWwWݗ*k'|z'{wkahlǁXmQWw~ |ɧ\3zbra(|g}D8W{'(o<؀b'ww'{I%8v/Kv u2"4HMYXx 8O5Xtf\"z+X{b8Gwd|wQ7ito8OB(uHGgH|Lhx|~UxxH!8X}T(QX}O؈X؉䇅.,8^W~EN؊ȃ(_׃H8؂Xm(XNJׅh8ax׍4Xc=8v؎hfkwj8s߸;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Specialista pro inspekce kamerovými systémy - Pardubický kraj - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaVýroba, vývoj a průmyslSpecialista pro inspekce kamerovými systémy - Pardubický kraj

Specialista pro inspekce kamerovými systémy

Náplň práce:

návrh a realizace testovacích kamerových systémů,
návrh scény, výběr světel, výběr systému
sestavení kamerového testu - přítomnost dílu, poloha, rozměr apod.
testování obrazu HUD
optická a elektrická kontrola desek plošných spojů
spolupráce na projektech při zavádění nových výrobků (specifikace potřebných přípravků a zařízení, jednání s dodavateli, kontrola zařízení při přejímce)
účast na jednání o kvalitě a implementace výsledků do technologického vybavení výrobních linek
spolupráce se zahraničními kolegy při řešení úkolů
spolupráce při zlepšování výrobních procesů

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství / elektro
komunikativní znalost anglického jazyka
znalost práce s kamerovými systémy Omron, Sick, Keyence, Panasonic výhodou
znalost PLC systémů výhodou
analytické myšlení, manuální zručnost
znalost prostředí a procesů výrobní společnosti
praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

zázemí stabilní mezinárodní společnosti
zajímavou a různorodou práci
spoluúčast na zajímavých projektech
odpovídající mzdové ohodnocení
5 týdnů dovolené, závodní stravování a další firemní benefity

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Pardubický kraj