Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaSpolupracovník/ce v kanceláři - Brno

Spolupracovník/ce v kanceláři

Hledáme do kanceláře v centru Brna nového kolegu/kolegyni.

Požadujeme:
- komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, pracovitost
- ochotu učit se novým věcem
- příjemné vystupování
- znalost práce na PC - word, excel, internet

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení (20 000 - 25 000,- Kč měsíčně)
- kompletní zaškolení a zapracování, volnou pracovní dobu
- dobrý kolektiv, zázemí silné společnosti
- možnost kariérního růstu
- benefity, vzdělávací kurzy, školení

Náplň práce:
- jednání s klienty
- vyřizování zakázek
- zprostředkování obchodních schůzek
- vedení agendy
- administrativní činnost

Práce je vhodná jak pro absolventy, tak pro uchazeče s minimální praxí.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno
Cena: 25 000 Kč