Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aPb |\|lLLLj||TLάT<$v,|tLTzLDrD|tƴ4b,Ɣdz4\\ld,tt|,z,Člƴf lLrD<H#%|\oc t_x*Է ) yCM1.u'@AoS Mц0XJ1Ř cm4 E(9GSTR1+< ! ʗxd@tEDdDKTg Jbח`B!VJ|DIoGM!yJzg|B"!ƟnǏ‹ ^p<\/IޤBYBR(&^@oc p튉rghg@S +pBAe%a*S\2b/$!+&a[(q%mҮ|$<o|%DTHp+@h_ݑ@ (bܗHAIrH iDbF!䁞Da&QlWDμ ?A(p.&"1|򕂒}%J?"780ZR%zn8-\0c7K 2@LOq_)_ZN!H`F7TPH4ETzuFkviG1۟ n̟Š"]rLIü21'ja2xcN>C,zu|M3ұX t"IDA D 1$V(>( #/<-6qƱ*DFzpz= d 7\@ͼ%n3hra;IV#L$РcS8ax(C N@ (a1Z7SVPSV$f$&P P ɘX ( 6{˜ -e2Hvba`MO!೒]la1ƒ/~WVTi2bE+b`k;Uv sa}YӥvYRlmߢ{0Ke[jܵyMtb淟ӭi_{O]pBz _5sC8D=m%7MmwَBOd?"y͇Hw:|-W=p5F4_9KnQ:f-\;_̝t6^o:Q>u{\Jб^7]owvr<2yO:ܾ s[x.x3P^nO9Wx5Z/]羆3?'9ߛ].gĆ;j7}ыvvsw~K_ߓs~܏~9;-_}3m>{7zwr7w{Gwx'o(w~1g|xlo W|ۇo~8}}D!mw1z)|+x-(/%(;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Spolupracovník/ce v kanceláři - Brno - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaAdministrativaSpolupracovník/ce v kanceláři - Brno

Spolupracovník/ce v kanceláři

Hledáme do kanceláře v centru Brna nového kolegu/kolegyni.

Požadujeme:
- komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, pracovitost
- ochotu učit se novým věcem
- příjemné vystupování
- znalost práce na PC - word, excel, internet

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení (20 000 - 25 000,- Kč měsíčně)
- kompletní zaškolení a zapracování, volnou pracovní dobu
- dobrý kolektiv, zázemí silné společnosti
- možnost kariérního růstu
- benefity, vzdělávací kurzy, školení

Náplň práce:
- jednání s klienty
- vyřizování zakázek
- zprostředkování obchodních schůzek
- vedení agendy
- administrativní činnost

Práce je vhodná jak pro absolventy, tak pro uchazeče s minimální praxí.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Brno
Cena: 25 000 Kč