Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíStrojní zámečník - Všechny lokality

Strojní zámečník

Místo výkonu práce: Uherský Brod - okr. Uherské Hradiště

Náplň práce:
*Samostatné sestavování originálních dílců podle výkresové dokumentace - ruční opracování a sestavení k dalšímu zpracování

Požadavky:
*Vzdělání technického zaměření
*Schopnost pracovat se strojírenskou výkresovou dokumentací při sestavování výrobků včetně stehování
*Základní kurz svařování ZK 135 1.1
*Praxe v oboru
*Manuální zručnost
*Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost

Mzda od 100,- CZK/hod.
Nástup během března - dubna 2014.

Kontakt:
Jméno: Radka Židová
Telefon: 724955115
E-mail: zidova@safaczech.com

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality