Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP4vDʴd4Dʴ,L\d|n ̄Llt~4l|ƴ\ʴƬaB$eyPbyhc6!L iCDA <4sRF H%ARdD`*a# Y@cshlC , g"fUGm4 fr+ARpaq A%H+]AHq0$@P$j'^שq8ޒf@W9*] !wvƇkA`8XA)@~Y|]!RRQ$,+݀ u$"p1g,P0!-Üe T◤5` H: $9^@0p!kU3q1ˍSG^4-=y+>؀>S$,8/m`D gk(+M`F|aR`[ dȽH BWo0 *p6|HB n C`@Lp40JH 1}*Bx&0]`Q&9|@i<ݔ4&JLтJq09yPpAƗ8@}!H$"4]'4ʚ\S%: TAo~@F]Y"=M0<VS nXD@Ǥ-c(]B( ( A%e06`nx)|!dԲ l]5QYop$d"t2-4 (؂@.Z4eB6*u$R03,\"rkɢ+Xa=U=f״F}+FJrb{ 0P&OWQOvE]+%䫔%)\ĪrVrc}$LL p?6(mv"9֨5@ ZhqC{M涨qU.wśY`խnܧ[c]jJI2u tѷ=O{:׏l$ 50nءbHne=pA`p -,FFKSmǫ:lZoԳo[ 8\MysxNJ1-66rh{c_"ϝ1Ecfs.2f̕){yNWv #`&2lf6Έbxb Y^3Zl\KTw{g2Yўa4kHY3h]W=Pwԗ.G;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Strojní zámečník - Všechny lokality - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaStrojírenstvíStrojní zámečník - Všechny lokality

Strojní zámečník

Místo výkonu práce: Uherský Brod - okr. Uherské Hradiště

Náplň práce:
*Samostatné sestavování originálních dílců podle výkresové dokumentace - ruční opracování a sestavení k dalšímu zpracování

Požadavky:
*Vzdělání technického zaměření
*Schopnost pracovat se strojírenskou výkresovou dokumentací při sestavování výrobků včetně stehování
*Základní kurz svařování ZK 135 1.1
*Praxe v oboru
*Manuální zručnost
*Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost

Mzda od 100,- CZK/hod.
Nástup během března - dubna 2014.

Kontakt:
Jméno: Radka Židová
Telefon: 724955115
E-mail: zidova@safaczech.com

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality