Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaŘemeslné práceSvářeč EN nebo ZK - metoda 141 (nerez) - Všechny lokality

Svářeč EN nebo ZK - metoda 141 (nerez)

Hledáme zaměstnance / živnostníky na pozici SVÁŘEČ se znalostí metody TIG (nerez).
Požadujeme
- vzdělání: min. SOU
- PLATNÉ svářečské oprávnění EN 287-1 141 nebo ZK 141 (možnost kombinace se ZK 135 a 136)
- souvislou praxi v oboru minimálně 5 let
- praxi se svařováním nerezových materiálů (nejlépe zařízení do potravinářského průmyslu)
- praxi se zakázkovou výrobou a kompletací výrobku, se svařováním plechů do šířky 10
- perfektní znalost čtení výkresové dokumentace
- ochota pracovat přesčas, 12-ti hodinové směny
- ochota absolvovat vstupní zkoušku (zkouška provedení svárů + znalosti čtení technické dokumentace)
Náplň práce
- svařování a kompletace dílů dle výkresové dokumentace
Nabízíme
- práci na ŽL
- možnost práce přesčas
- zajištěné ubytování na firemní ubytovně ZDARMA
- závodní stravování
- bezrizikové pracoviště
- nástup: ihned

Fakturační částky u ŽL:
Hrazené ubytování + vlastní zdroj: 215,- / hod.
Nehrazené ubytování + vlastní zdroj: 220,- / hod.

Hrazené ubytování + bez zdroje: 200,- / hod.
Nehrazené ubytování + bez zdroje: 205,- / hod.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 40 000 Kč