Warning: mcrypt_cbc(): Key of size 20 not supported by this algorithm. Only keys of size 24 supported in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 41

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 31

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 32

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 33

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 34
GIF87aP,, tT̾\,F$ŒҬ\lnTʌy B ͳGG</=x>怈=`lp^v7@מqW߀p!@hhyGHa}L=H~"%|`} }P #4gȌD*Z 6FQr „R1FH#&irapxTbajki$YCG@"8 TQa0e9kQ26X遙zJ 50Ewdjj$CH ͩ@ *%`<`FtQAf wFĦB jy\)XL E',@Lq0`z&jMHziRD s>8Q"˂1Sak;o0hRx $t$]cYѤ6 G!Anc{~"/JIy;3i^wB_Ki$1QolU4!+B( ַbBjF'dbl`8Bl3tp "QOOHWeb0H 6|!wܡi5E$?'{Ab3$fy b Jm I]]7|w+$#;AS^-@_x/,{A'`pvjf1IJ)Q41^>|Ar̠ Qh=:quA rD;Kx"B~w% (P01!O+)&  Uc](y{pHV ) Aܤ&4ڛPP-DD; `p0Fd't=1䆇,T :HJBT 8Y&v HYr& Qi 8=Bv]aO  02 9RODy .bP lwĵa:Rn_$0bHD9rQ#5J0{r2az2I[/f`:$eg8jJ /4 ( 9@qr7b[.NVJɶT p'KLNTB>$El$.ED@(e،B:`e͎b<6ρ_@rу'=AYY~A)D0Pbx>#j1U RLdߓC12&&aUDeHP>Gς֡a ޵NeO]W L3_p]F*HTko<֙ UK}U$fd7RVU'ke_2#ְ'O:ڦ&֫*j5$҇v-RdQ2SibKןPp+TӸäig{\^n'!{֬ liwYPW6[}^."zmvVvS6 LNs w:[+\28;lFGL A|bku\lar(3Yػ#rTL }O[)x 녓c-Nv/s)C -]rsLOuY.,ۀ;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 101

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php:41) in /var/www/clients/client1/web1/web/lepsibazar/detail.php on line 102
Svářeč kovů - Česká Lípa - LepšíBazar.cz

Hlavní stránkaPráce, volná pracovní místaŘemeslné práceSvářeč kovů - Česká Lípa

Svářeč kovů

Pro moderní strojírenský závod sídlící v České Lípě hledáme svářeče kovů.

Náplň práce:
- svařování kovů, úprava a sestavování částí svařenců do celků, jejich spojování stehováním a příprava pro svařování
- seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení
- čtení a použití technických podkladů

Požadujeme:
- platné svářečské oprávnění ČSN EN 287-1 i ZK, metoda 135 (příp. 111 nebo 141)
- znalost čtení a pracování s technickou dokumentací
- směnnost: 3 směny, možnost přesčasů
- místo výkonu práce: Česká Lípa

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení (100 Kč/hod - 130 Kč/hod)
- dlouhodobé zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti
- v rámci zkušební doby ubytování na ubytovnách, poté lze domluvit firemní byty
- příspěvek na ubytování
- možnost výběru záloh na mzdu 1.000,- Kč po odpracovaném týdnu
- zvýhodněné závodní stravování
- moderní provoz

V případě, že Vás nabídka zaujala volejte na tel. uvedený v kontaktních údajích.

E-mail: Kontakt formulářem
Lokalita: Česká Lípa